Czy lek Soyfem jest skuteczny?

Skuteczność i bezpieczeństwo stosowania leku Soyfem potwierdziły przeprowadzone badania kliniczne, których wyniki możesz zobaczyć na stronie Poznaj Soyfem. Badania kliniczne wykazały, że stosownie Soyfemu nie tylko zmniejsza nasilenie i częstość uderzeń gorąca i nocnych potów, ale również łagodzi zaburzenia snu, nadmierną nerwowość, drażliwość, zmienność nastrojów. 

Ostatnio zauważyłam u siebie nasilające się uderzenia gorąca, czy Soyfem mi pomoże?

Jeśli jesteś w okresie menopauzy i zaobserwowałaś u siebie występowanie fal gorąca to stosowanie leku Soyfem może w ciągu kilku tygodni zmniejszyć ich nasilenie i częstość.

Dowiedz się więcej o skuteczności leku >> Poznaj Soyfem

A jeśli chcesz sprawdzić występowanie i nasilenie pozostałych objawów menopauzy, zrób krótki test na naszej stronie >> Sprawdź objawy

Czy to ważne, jaki produkt z wyciągiem z nasion soi stosuję?

Wysoka jakość produktu jest kluczowa w efektywnej terapii. Przy doborze leku zwracaj uwagę na zawartość izoflawonów sojowych. Soyfem Forte zawiera aż 60 mg izoflawonów sojowych i jest jedynym lekiem z tak wysoka dawką. 

Poniższy wykres przedstawia deklarowaną i rzeczywistą zwartość izoflawonów sojowych w leku Soyfem Forte i innych preparatach zawierających wyciąg z nasion soi.

 

 

Jaki jest koszt miesięcznej kuracji lekiem Soyfem?

Wysoka zawartość izoflawonów sojowych w Soyfem Forte powoduje, że koszt miesięcznej kuracji tym lekiem jest najniższy.

 

Czy lek Soyfem jest bezpieczny?

Badania kliniczne zarówno leku Soyfem jak i innych produktów zawierających wyciąg sojowy wykazały bezpieczeństwo stosowania. Częstość i nasilenie występowania działań niepożądanych jest porównywalne do placebo.

Leku nie należy stosować w przypadku uprzedniej nadwrażliwości na soję lub na którykolwiek składnik preparatu, ciąży lub karmienia piersią. 

Mam problemy z układem krążenia, czy mogę stosować lek Soyfem?

Lek Soyfem nie jest przeciwwskazany w chorobach układu sercowo-naczyniowego. Co więcej, wiele badań klinicznych wykazało korzystną rolę izoflawonów sojowych w chorobach sercowo-naczyniowych.

 

 

Soyfem Forte - Glycine max. semen extractum siccum, 230,8 mg, tabletki powlekane

Soyfem - Glycine max. semen extractum siccum, 100 mg, tabletki powlekane 

Wskazania: Soyfem stosuje się u kobiet w okresie przekwitania w celu łagodzenia występujących objawów, takich jak: uderzenia gorąca, nadmierna potliwość, zakłócenia snu, uczucie napięcia nerwowego i niepokoju. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na soję, olej sojowy, orzeszki ziemne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Ciąża i karmienie piersią. Podmiot odpowiedzialny: Biofarm Sp. z o.o., ul. Wałbrzyska 13, 60-198 Poznań

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Co to jest menopauza?

Objawy menopauzy

Najczęściej zadawane pytania

Zadaj pytanie specjaliście